Всеукраїнські конкурси 2016-2017 н.р.

У Всеукраїнському конкурсі «Грінвіч» взяли  участь 94 учнів школи (керівник  (Надьожкіна Л.П)

У Всеукраїнському конкурсі «Кенгуру» взяли участь 105 учнів школи 2-6  класів (керівник Братанюк Н.О)

У Всеукраїнському конкурсі «Соняшник» взяли участь 113 учнів школи

(керівник Заїка В.В)

Диплом 1 ступеня у Всеукраїнській грі «Соняшник» одержали учні 8-г класу    Сіроха  Богдана, Саврань  Аліна, Присяжнюк Олександр, Федик Вікторія,  Заєць Вадим, Качковська Тетяна (вчитель Зотікова Т.П)

У Всеукраїнському конкурсі із зарубіжної літератури «Sun fIawep» взяли  участь 63 учні школи (керівник Глуханюк  О.В)

У Всеукраїнському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова- 2017»  взяло участь 37 учнів школи (вчителі Заболотна К.І., Рудзевич С.В).

3  учні одержали Диплом 1 ст (Климчук  Д., Кугай  М., 7-а), Вдовиченко С. (7-в), (вчитель Заболотна К.І.);

10 учнів одержали Диплом 2 ст  (Крук  В.  5-б  кл., Коломієць, Нагірняк  І. (7-а кл.), Валігунда А, Зозуля О, Підлісна Д. (7-в кл.),  Коваленко Т., Мизинюк Ю.,  Соломко А.  (11-а кл.) - (вчитель Заболотна К.І.), Калінчук А. (8-г  кл.- вчитель Рудзевич  С.В.)

6 учнів одержали Диплом 3 ст Богачук В, Дубовий Д. (7-а  кл.), Квасниця І.,  Корнієць К. (9-б кл), Лукашевич Ю. (8-б кл), Сіроха  Б. (8-г кл) - (вчитель Рудзевич  С.В.)