Відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада  в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки учні долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи.  У школі відбувся зворушливий захід "Країна нескорених", який підготували учні  10-А та 10-Б класів класів разом із класними керівниками Климчук Н.І. та Надьожкіною Л.П.  Присутні мали можливість переглянути  відеоролики, що  відтворювали  хвилини  боротьби українського народу  за краще майбутнє і незалежність України, її гідність і свободу. Школярі присвятили загиблим героям чимало патріотичних пісень, декламуючи вірші очевидців Майдану  діти  зуміли своєю інтонацією та виразністю передати весь біль народу під час трагічних подій. Кульмінаційним моментом заходу стала інсценізована зустріч Сергія Нігояна та Героя Крут.  Учні віддали шану Героям Небесної Сотні хвилиною мовчання. На завершення діти виконали пісню «Заспіваймо пісню за Україну» і попросили мирного неба над головою і щасливого майбутнього для неньки України. Хай живе Україна! Слава Україні! Героям слава!

23.11.2019 | Aдмін