Зустріч у літературній кав'ярні "Вічна мелодія любові"

Часто важко відповісти на запитання, що таке любов, як зустріти справжнє взаємне кохання, у чому проявляється любов до Батьківщини, як своїми вчинками не засмутити, не образити найсвятішу людину - матір? Щоб розібратися в цих глибоких та дорослих питаннях, 22 листопада в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки відбулася зустріч у літературній кав'ярні під назвою "Вічна мелодія любові". Організували чудовий захід учні 11-Б класу разом із класним керівником Шамалюк Ольгою Ростиславівною. А допомагали  їм у пошуках представники літературного об'єднання "Калинове намисто": Поліна Голубенко, Марія Катічева та Вікторія Гребенюк. Під час заходу присутні мали можливість прослухати творчість поетів рідного краю, а також насолоджуватися піснями про сім'ю, кохання та рідну Україну у виконання учениць школи. Зачарував глядачів своїм виступом  танцювальний колектив "Квіточка". Без сумніву можна сказати, що організаторам вдалося  створити атмосферу любові, перенести всіх у світ поезії та здивувати гостей!

24.11.2019 | Aдмін