Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

2 грудня в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки відбувся інформаційний день боротьби зі СНІДом. Учнівське самоврядування спільно з психологом провели інформаціну хвилинку серед учнів 8-11 класів "СНІД -загроза людству!". А також  перед школою організували просвітницький осередок, біля якого всі бажаючі могли ознайомитися з інформацією про ВІЛ/СНІД та отримати пам'ятку, як застерегти себе від цього страшного захворювання. В знак проінформованості перехожим вручали червону стрічку - символ боротьби зі СНІДом.

03.12.2019 | Aдмін