7 грудня - День української хустки

7 грудня - День української хустки. Хустка - це символ нашого народу, оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм... Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.

В загальноосвітній школі 1- 3 ступенів №1 м. Калинівка до Дня української хустки відбувся  виховний захід  «На  хустки Україна багата», який підготувала і провела учителька української мови і літератури Валентина Камлук. Учні дізналися  про історію  виникнення української хустки, про носіння в різних  регіонах України, про обряди і звичаї пов'язані з хусткою. Діти стали учасниками майстер-класу «Пов'яжи хустину», а також мали можливість насолодитись піснями і танцями своїх ровесників. Вчителі та учні школи зробили світлини, причепурившись в українську хустку.

08.12.2020 | Aдмін