Новини

 Дізнавайся про найголовніше першим!

  Всесвітній День боротьби зі СНІДом

  1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. 

  2 грудня в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки відбувся інформаційний день боротьби зі СНІДом. Учнівське самоврядування спільно з психологом провели інформаціну хвилинку серед учнів 8-11 класів "СНІД -загроза людству!". А також  перед школою організували просвітницький осередок, біля якого всі бажаючі могли ознайомитися з інформацією про ВІЛ/СНІД та отримати пам'ятку, як застерегти себе від цього страшного захворювання. В знак проінформованості перехожим вручали червону стрічку - символ боротьби зі СНІДом.
   
   
   
  03.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято ввічливості

  29 листопада в загальноосвітній школі №1 м. Калинівки відбулося Свято ввічливості. Своїми життєвими сценками діти  нагадали плядачам правила етичної поведінки в гостях, ознаки гостинності, правила поведінки в громадських місцях. На святі лунали вірші, пісні та приказки. А завершилося дійство показом мод! Захід організували учні 7-Г класу разом із класним керівником Яворською А.А. 

   

   

  03.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті жертв Голодомору

  Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

  26 листопада в загальносвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки  було проведено захід-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Організували захід учні 8-Б та 8-В класів разом із класними керівниками Крот Л.П. та Мазур І.О.
  Учні розповідали про страшну трагедію  з демонстрацією відеороликів та виставкою фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури, присвячених Голодомору 1932 – 1933 років. Кожен зміг відчути атмосферу того жаху, який пережили наші пращури, дізнатися про історичні факти, зокрема про невинних жертв геноциду. Все це викликало у дітей багато роздумів: про життя, про минуле, сьогодення і майбутнє.

   

   

  27.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч у літературній кав'ярні "Вічна мелодія любові"

  Часто важко відповісти на запитання, що таке любов, як зустріти справжнє взаємне кохання, у чому проявляється любов до Батьківщини, як своїми вчинками не засмутити, не образити найсвятішу людину - матір? Щоб розібратися в цих глибоких та дорослих питаннях, 22 листопада в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки відбулася зустріч у літературній кав'ярні під назвою "Вічна мелодія любові". Організували чудовий захід учні 11-Б класу разом із класним керівником Шамалюк Ольгою Ростиславівною. А допомагали  їм у пошуках представники літературного об'єднання "Калинове намисто": Поліна Голубенко, Марія Катічева та Вікторія Гребенюк. Під час заходу присутні мали можливість прослухати творчість поетів рідного краю, а також насолоджуватися піснями про сім'ю, кохання та рідну Україну у виконання учениць школи. Зачарував глядачів своїм виступом  танцювальний колектив "Квіточка". Без сумніву можна сказати, що організаторам вдалося  створити атмосферу любові, перенести всіх у світ поезії та здивувати гостей!

   

   

   

   

  24.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Відзначення Дня Гідності та Свободи

  21 листопада  в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки учні долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи.  У школі відбувся зворушливий захід "Країна нескорених", який підготували учні  10-А та 10-Б класів класів разом із класними керівниками Климчук Н.І. та Надьожкіною Л.П.  Присутні мали можливість переглянути  відеоролики, що  відтворювали  хвилини  боротьби українського народу  за краще майбутнє і незалежність України, її гідність і свободу. Школярі присвятили загиблим героям чимало патріотичних пісень, декламуючи вірші очевидців Майдану  діти  зуміли своєю інтонацією та виразністю передати весь біль народу під час трагічних подій. Кульмінаційним моментом заходу стала інсценізована зустріч Сергія Нігояна та Героя Крут.  Учні віддали шану Героям Небесної Сотні хвилиною мовчання. На завершення діти виконали пісню «Заспіваймо пісню за Україну» і попросили мирного неба над головою і щасливого майбутнього для неньки України. Хай живе Україна! Слава Україні! Героям слава!

   

   

   

  23.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Виховний захід - літературно-музична композиція "Любов дає нам крила"

  20 листопада в загальносвітній школі 1-3 ступенів №1  м. Калинівки відбувся виховний захід, літературно-музична композиція "Любов дає нам крила", який підготували учні 11-А класу. Вчитель зарубіжної літератури Мукосєєва Л.О. разом з дітьми підготували зразки світової поезії про кохання. На заході прозвучали поезії: Ф. Петрарки, В. Шекспіра, Г. Гейне, Р. Рільке, О. Пушкіна,  В. Висоцького, Л. Костенко та ін. Бурхливими оплесками зал зустрічав осінній вальс у виконанні дівчаток та пісні сучасних авторів. З захопленням глядачі спостерігали за діалогом Ромео та Джульєтти, який прозвучав мовою оригіналу. Жоден із присутніх не залишився байдужим після зустрічі з мистецтвом слова!

   

   

  21.11.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  Всього новин: 85