Шкільний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу "Новорічна композиція"

Новий рік - найулюбленіше свято кожного з нас. Однак він, як ніяке інше , потребує неабиякої підготовки. Напередодні Нового року кожен хоче прикрасити свою оселю так, щоб в ній оселився святковий настрій.

З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, формуванню практичних умінь та навичок учнів щодо виготовлення новорічно-різдвяних композицій у загальноосвітній школі 1-3  ступенів N1 м. Калинівка відбувся шкільний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція» за наступними номінаціями: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, сюжетна композиція, новорічний вінок, новорічна картина чи колаж, новорічний подарунок.

16.12.2020 | Aдмін