День Святого Миколая

День Святого Миколая, найулюбленіше свято української дітвори. Увесь рік малята з нетерпінням чекають цього казкового свята, намагаючись бути якомога чемнішими, старанно вчитися, допомагати батькам та робити багато інших добрих справ, за які й очікують дарунків від Чудотворця.

І ось настала ця чарівна мить!!!!

До малечі загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка навідався Святий Миколай. Діти схвильовано чекали своєї черги, щоб підійти до Миколая, розказати віршика чи проспівати пісеньку, розповісти про свої хороші справи та дати обіцянку бути слухняними на наступний рік. А учні 2-Б, 2-В та 2-І класів зі своїми вчителями Галиною Андріюк, Оксаною Сивак, Аллою Сеник розіграли ціле миколаївське дійство.

Радість, щирий дитячий сміх та позитивні емоції витали цього дня в навчальному закладі. Малята повертались додому усміхнені та щасливі, зі словами вдячності, тримаючи в руках солодкі подарунки, подаровані Святим Миколаєм- добрим чарівником, яким для діток в цей день став народний депутат Петро Юрчишин.

03.01.2021 | Aдмін