Тиждень правових знань

З 14 по 18 грудня в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівка пройшов Тиждень правових знань, в рамках якого класними керівниками та вчителем правознавства Світланою Рудзевич проведено: конкурс малюнків і плакаті "Право в моєму житті" (7-9 класи); вікторину "Права дитини" (5-8 класи); правовий дайджест "Розвиток права в Запорізькій Січі"( 9-ті класи); інформаційно-правову хвилинку "Конвенція ООН про права дитини"; казкову екскурсію у світ права (5-6 класи); правовий практикум "Розв'язування правових задач" (9-ті класи); інсценізацію "Суд над Злом і Невихованістю". Заступником директора з виховної роботи Наталією Бондар організовано зустріч учнів 9-х класів з керівником апарату Калинівського районного суду Анатолієм Дударем та його заступником Оленою Олексюк на тему "Світ юридичних професій".

"Незнання законів не звільняє вас від відповідальності!"- наголосив працівник суду учням.

03.01.2021 | Aдмін