"Замінити вікна - виконати завдання держави щодо енергозбереження"

Саме таку назву мав проект калинівської ЗОШ 1-3 ступенів №1, що став переможним на ХІІ обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінниччини.

Це вже третя вдала спроба навчального закладу через участь у проектній діяльності залучати позабюджетні кошти на вирішення нагальних шкільних потреб. Завершення заходів проекту "Замінити вікна - виконати завдання держави щодо енергозбереження" відбулося у рік святкування 80-річного ювілею школи. Навчальним кабінетам, вестибюлям, учительській кімнаті, кабінетам заступників та секретаря, іншим приміщенням школи комфорту додали металопластикові вікна, яких втановлено цього разу у школі тридцять одне.

Участь у конкурсі дала змогу залучити для реалізації цього проекту коштів від Фонду конкурсу - 59000 грн., Учасника Конкурсу (Калинівської районної ради) - 30000 грн., Партнерів - 27000 грн. (серед них - Калинівська міська рада - 20000 грн., батьківські, учительські внески - 7000 грн.)

Це дозволило продовжити цілеспрямовану діяльність навчального закладу у напрямку впровадження енергозберігаючих технологій, забезпечення належного провітрювання, температурного режиму та рівня вологості у школі.

Директор Калинівської ЗОШ 1-3 ст. №1 Павлуник С.М.

10.11.2015 | Aдмін