День книги

Сьогодні, коли без Інтернету та цифрових технологій важко уявити собі життя та роботу, здається, що книга відступає на другий план. Але це зовсім не так. Книга була і залишається незамінним супутником людини, її мовчазним радником, всезнаючим помічником, невичерпним джерелом мудрості. Не випадково народ створив про книгу стільки прислів'їв:

Книга вчить, як на світі жить.
    Хто багато читає, той багато знає.
    Читання — ось краще навчання.
    Книга допоможе в труді — виручить в біді.
    З книгою подружишся — розуму наберешся.

Книга відіграє провідну роль у духовному розвитку кожного народу, поєднує цілі покоління людей.

У школі №1 учні 6-В класу під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Жвавої А.В. організували захід, з метою відзначення Дня книги. Діти разом з учителем повідомили історію виникнення книг. Учні та вчителі школи мали змогу ознайомитись з виставкою книг. А також всі присутні спостерігали парад казкових героїв, відомих усім з дитинства.

25.03.2019 | Aдмін