День учнівського самоврядування

З метою підвищення престижу професії педагога в очах підростаючого покоління та пропагування даної професії, у Загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1  відбувся День учнівського самоврядування, в ході якого  учні 9-11-х класів проводили уроки зі школярами. Тимчасовим директором  став президент школи Савельєв Максим.

Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням.  Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність. Для обміну враженнями і порадами учні збиралися на нараду.
    Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів».

20.11.2019 | Aдмін