Нові вікна - не розкіш, а потреба

На обласному конкурсі територіальних громад  виграли  відразу два проекти від загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м.Калинівки.

Тішить, що уже вдалося виконати усі заходи, передбачені проектом, навіть  з  випередженням термінів.

1 вересня дітей зустріли світлі кабінети, через вікна яких заглядало привітне сонечко.

Це далеко не стовідсоткове вичерпування проблеми , бо  до повної заміни  у школі залишається ще 73 вікна. Проте в умовах відсутності належного фінансування, а також на шляху   до  енергозбереження,    це дуже вчасна і корисна робота. Адміністрація, педагогічний колектив школи щиро вдячні усім, хто долучився до фінансування. А це- Фонд обласного конкурсу,   Калинівська  районна рада (голова-Браніцький Ю.А.), Калинівська міська рада (голова-Шамалюк А.В.) , ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод» (директор-Остапенко А.В.), батьки учнів школи, які організували виконання  робіт зі  шпаклювання  укосів. З  розумінням  до потреби завершити роботи поставилися і учителі Берегова Г.М., Молдован Л.Є., Кікоть Л.Г., які власними силами завершили ремонтні роботи у кабінеті хімії.

Приємно усвідомлювати той факт, що для навчального закладу перша спроба на подібному конкурсі  мала подвійний успіх. Це новий підхід до пошуку джерел фінансування, непроста підготовка до якого абсолютно компенсується  результатом. Крім  того, це шлях до економії коштів місцевого бюджету.

Такими справами потрібно займатися, адже пора починати діяти за європейськими стандартами і у цьому напрямку.  Віриться, що це тільки гарний старт, практика якого знадобиться у подальшій діяльності школи  і допомагатиме вирішувати ряд інших нагальних проблем.

Директор школи Павлуник С.М.

18.10.2015 | Aдмін