Тиждень національно-патріотичного виховання (13-18 жовтня 2015 р.)

«Україна найкраща!» – під таким гаслом відкривався тиждень національно-патріотичного виховання у ЗОШ №1.

У понеділок лунає гімн України і розпочинається день української пісні. На шкільній радіохвилі «ЮНІКС. FM» лунають на перервах пісні про рідний край, радіоведуча Анна Степанюк повідомляє анонс подій, що чекає на учнів і вчителів протягом тижня. Усі учнівські колективи активно долучилися до загальношкільної виставки «Україна найкраща!» і неперевершені роботи виставлені для загального огляду. Учні старших класів та вчителі розписали побажаннями прапор для воїнів 24-ої механізованої бригади, а учні початкових класів підготували душевні вітальні листівки, які теж поїхали у зону АТО.

У вівторок день української вишиванки, дрес-кодом для усієї шкільної родини стала «мамина сорочка». Також цього дня відбулося знайомство із Національною скаутською організацією України «ПЛАСТ», яке підготувала Яглінська Є.А.

13 жовтня усі дівчата нашої школи привітали хлопців із наступаючим святом – Днем захисника України і подарували їм жовто-блакитні файнички-брослети, таким чином долучилися до Всеукраїнської акції «Оберіг захисника».

15 жовтня між 7-Б та 7-В класами Мусієнко І.А. провів спортивні змагання «Козацькі забави». У п’ятницю відбулася Посвята у Барвінчата для першокласників. Для 5 класів Яворська А.А. підготувала розважальний захід «Козачата», приурочений Дню козацтва. А учні 7 класів із класними керівниками (7-А Глуханюк О.В., 7-Б Шамалюк О.Р., 7-В Мусієнко І.А., 7-Г Зотікова Т.П.) влаштували флешмоб «Я люблю Україну» на подвір’ї школи, де учні власними тілами написали ці слова, заспівали гімн України та викрикували патріотичні гасла «Слава Україні! Героям слава!»

Ми вважаємо, що національно-патріотичне виховання у ЗОШ №1 на 1 місці, тому що ми виховуємо справжніх патріотів своєї держави!

Інформує педагог-організатор Вуйко О.Ю.

18.10.2015 | Aдмін