Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Ліцей №1 Калинівської міської ради Вінницької області оголошує набір учнів у 1 клас 2022/2023 навчального року.

Зарахування здійснюватиметься відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018.

До заяви одного з батьків додаються:

·         копія свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу (під час подання копії перевіряється оригінал);

·         медична довідка за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (оригінал або копія).

Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

У зв’язку з воєнним станом, під час прийому документів враховується, що діти (або один із батьків), які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, а також не мають одного чи обох документів, також зараховуються до закладу загальної середньої освіти..

У разі відсутності свідоцтва про народження, керівник закладу невідкладно інформує орган опіки та піклування для сприяння в оформленні документа.

Триватиме прийом документів щоденно до 31 травня включно з 900 до 1600.

Продовження тексту новини

26.04.2022 | Aдмін