Пам’ять священна

8 травня 2014 р. на території Калинівської ЗОШ 1-3 ст. №1 було відкрито пам’ятник Герою Радянського Союзу М.Ф. Степовому, чиє ім’я носить навчальний заклад.

Задум встановити погруддя Миколи Степового біля стін школи належав колишньому випускнику, а тепер голові ради директорів одного з російських банків Миколі Іващуку.

На урочистостях із цієї нагоди зібрались учнівський та педагогічний колектив школи, представники влади та громадськість міста.

У відкритті пам’ятника брав участь племінник М.Ф. Степового Юрій Струбчевський, який від імені всієї родини подякував за вшанування пам’яті загиблого.

На жаль на церемонії відкриття не був присутній М. Іващук. за чий кошт  встановлено пам’ятник. Хвилююче прозвучали слова з його листа, який зачитала директор школи С. Павлуник: «Героїзм може бути тільки тоді, коли любиш свою Батьківщину, поважаєш традиції. Наш дарунок М.Ф.Степовому вказує на те, що ми пам’ятаємо, гордимося нашою школою, родом та Батьківщиною»

Хвилиною мовчання учасники урочистостей вшанували пам'ять Героя, мільйонів українців, які виборювали перемогу у війні з нацистами, тих, хто вже в наші дні поклав життя за єдність і незалежність України.

18.10.2015 | Aдмін