Перший дзвоник в школу кличе

Початок нового навчального року здавалося б звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам'яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершини країни Знань. У цей день двері нашої  школи привітно відчинилися для маленьких першачків, класними керівниками яких стали Дубова І.В., Шепета Л.М., Хотян В.Л., Мельничук Л.П.

Адміністрація школи зробила все можливе, аби маленькі учні одразу влилися в колектив навчального закладу. Велику подяку потрібно висловити гостям свята, а саме начальнику калинівського відділу освіти Мацері Л.М., представнику міської ради Гаврилюк Н.О. та голові райдержадміністрації Гаврилюк В.О., які цього року прийшли привітати наших діток.

Учні нашої школи радували всіх присутніх чудовими номерами, зокрема, виступом вокального колективу «Подільські зорі» , танцем під музику ”О.Е”, піснею у виконанні Зозулі О. та аніматорським виступом учнів 10 класу Фотіної Д. та Крота О. Ведучими цьогорічного свята були Калінчук А. та Заєць В.

Тому з впевненістю можна сказати, що свято 1 вересня  цього року пройшло на ура!

30.10.2018 | Aдмін