Квітуча Україна 2014

Всеукраїнський конкурс з квітникарства і ландшафтного дизайну

Територія  нашої школи завжди славилася барвистими квітниками,вічнозеленими деревами та затишком. В нашій школі діє гурток "Юні квітникарі". Ми , учасники гуртка, Кудін Олена, Кулібаба Яна, Руппа Злата та Слоква Ольга, під керівництвом наших творчих і талановитих вчителів Кікоть Людмили Григорівни та Черняк Лесі Костянстинівни, взяли участь у конкурсі проектів "Квітуча Україна". Наш проект виграв декілька етапів: районний та обласний. І от нам випала місія захищати честь області. Ми поїхли на захист проекту до столиці нашої країни - м. Києва. Аби зайняти призове місце, потрібно докласти чимало  зусиль. Це і фінансова підримка, бажання кожного гуртківця, точний розрахунок та творчість. Першим етапом був виступ з презенатцією нашого проекту " Квітучий рушник"  перед журі конкурсу. Після  презентації судді визначили, яку територію нам потрібно надати для реалізації нашого задуму. Наступного дня ми розпочали висадку квітів, які привезли з собою:петунії, сальвії, агератум, чорнобривці та бегонії. Варто сказати, що така робота вимагала уважності, точних розрахунків та ретельності, адже у нас мав вийти рушник з справжніми трикутниками , ромбами та хрестами з квітів. Ми впорались з цим завданням, результати ви можете побачити на фото.  Серед 21 команди наш проект зайняв друге місце. Ми цим дуже пишаємось та готуємось до наступних конкурсів.

18.10.2015 | Aдмін