21 лютого - Міжнародний день рідної мови

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи землі  відзначають Міжнародний  день  рідної  мови. Адже мова – це  той  інструмент, який єднає  націю,  народність, народ до єдиного цілого. Це великий  скарб, який треба шанувати, берегти  і  розумно  збагачувати.

До святкування цього дня долучилися і учні та вчителі школи №1 м. Калинівки. Для учнів молодшої школи був організований перегляд мультфільму про рідну мову. Учні 5-6 класів взяли участь у квесті "У царстві рідної мов". Діти вирішували цікаві завдання на різних станціях, які знаходились в межах школи. Також 9-11 класи мали змогу відвідати турнір "До мови серцем пригорнись". На турнірі заглибитись і рідну мову довелось не лише учасникам, а й всьому залу. Дякуємо за організацію таких оригінальних конкурсів вчителям української мови: Шамалюк О.Р., Камлук В.І., Крот Л.П. та Ставнійчук Н.В.

25.02.2019 | Aдмін