Сучасним кабінетам - сучасні меблі

Відразу два проекти Калинівської ЗОШ 1-3 ступенів №1  стали переможцями обласного конкурсу територіальних громад. Завершення заходів проекту «Нові вікна-не розкіш, а потреба» відбулося якраз до святкування Дня знань.  Шести навчальним кабінетам школи комфорту додали нові 20 металопластикових вікон.

Та не встигли діти натішитися змінами, які відбулися у навчальному закладі протягом літнього періоду, як через два тижні у школі з’явився приємний  запах  нових меблів. Адже завдяки реалізації заходів другого проекту, який мав назву «Національному проекту «Відкритий світ»-нові меблі!» матеріальну базу школи вдалося оновити за рахунок завезення  п’яти нових комплектів парт і стільчиків. Батьки учнів школи  допомогли за два дні скласти  80 учнівських столів та 160 стільців. Треба наголосити, що нові меблі не тільки покращили естетику приміщень, а й забезпечили  універсальність у використанні кабінетів. Адже меблі із регульованою висотою  не тільки забезпечать дотримання санітарно-гігієнічних норм у навчальному закладі, а й зроблять можливими заняття у кабінетах, де ще у 2013 році за Національним проектом «Відкритий світ» встановлено найсучаснішу техніку, усім: від молодших школярів - до дорослих освітян, які  однаково прагнуть  зрозуміти переваги навчання з використанням нетбуків, планшетів, різнофункціональних мультимедійних дошок тощо.

Участь у конкурсі дала змогу залучити  для цього проекту позабюджетні кошти у розмірі 52 тис грн. Іншим способом  у даній ситуації в державі вряд чи вдалося б суттєво покращити умови в школі.

Адміністрація школи, педагогічний , учнівський та батьківський колективи щиро вдячні Фонду обласного конкурсу, Калинівській районній раді (голова-Браніцький Ю.О.), Калинівській міській раді (голова- Шамалюк А.В.), ПРат «Калинівський машинобудівний завод» (директор Остапенко А.В.), які , уклавши угоди про спільні наміри реалізації проекту, посприяли позитивним змінам у нашій школі.  Мабуть, інакше і бути тепер не може. Розуміння того, що тільки за умови готовності підставити  своє дружнє  плече  вдасться  для своєї  громади щось зробити, у нас уже є.  І нехай це буде гарним починанням на шляху до вирішення ще серйозніших проблем  і участі у ще солідніших конкурсах. Не дарма ж існує істина: ніколи не збідніє рука того, хто дає. І особливо-дітям .

18.10.2015 | Aдмін