Новини

 Дізнавайся про найголовніше першим!

  Фізичний КВК

  Фізика і гумор - здавалося б, несумісні речі. Але в школі №1 м. Калинівки учні намагалися довести протилежне і взяли участь у Фізичному КВК. Між собою змагалися учні 9-х класів. Та згадати фізику знадобилось і всьому залу.  Діти продемонстрували відмінні знання з фізики, а також  проявили себе творчо під час презентації конкурсу "Домашнє завдання".  Дякуємо організатору заходу - вчителю фізики Яворській А.А.

   

   

   

  26.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  21 лютого - Міжнародний день рідної мови

  За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи землі  відзначають Міжнародний  день  рідної  мови. Адже мова – це  той  інструмент, який єднає  націю,  народність, народ до єдиного цілого. Це великий  скарб, який треба шанувати, берегти  і  розумно  збагачувати.

  До святкування цього дня долучилися і учні та вчителі школи №1 м. Калинівки. Для учнів молодшої школи був організований перегляд мультфільму про рідну мову. Учні 5-6 класів взяли участь у квесті "У царстві рідної мов". Діти вирішували цікаві завдання на різних станціях, які знаходились в межах школи. Також 9-11 класи мали змогу відвідати турнір "До мови серцем пригорнись". На турнірі заглибитись і рідну мову довелось не лише учасникам, а й всьому залу. Дякуємо за організацію таких оригінальних конкурсів вчителям української мови: Шамалюк О.Р., Камлук В.І., Крот Л.П. та Ставнійчук Н.В.

   

    

   

   

  25.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

  20 лютого - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. Саме в цей день, 5 років тому, на Майдані Незалежності протистояння між українським народом і тодішнім режимом досягнуло свого піку. 20 лютого загинуло найбільше активістів Майдану.                                                                             

  З метою вшанування пам'яті загиблих в школі №1 м. Калинівки була проведена лінійка-реквієм. Зворушливий захід підготували учні 10-А класу з класним наставником Зотіковою Т.П.

   

   

  21.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  День Святого Валентина

  День Святого Валентина відзначили і в школі №1 міста Калинівки. До святкування долучилися учні всієї школи. На перервах працювало шкільне радіо, через яке всі бажаючі могли передавати привітання. А на захід, який організували  учні 9-А та 9-В класів разом із класними керівниками Климчук Н.І. та Надьожкіною Л.П. завітало чимало цікавих персонажів. Учням вдалося не тільки розважити присутніх, а й познайомити з історичною довідкою походження свята усіх закоханих.

   

   

   

  21.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  День Святого Миколая

  19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми.   

  Святий Миколай завітав і до нашої школи. Вранці учні початкової школи отримали солодкі подарунки. А протягом дня учні 2-І, 3-Г та 5-В класу з класними керівниками представили до уваги дітей та батьків чудові та повчальні заходи.

   

   

  08.01.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято Андрія Первозванного

  Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України.

  Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці — ворожіння, з якими пов'язано безліч неординарних звичаїв. Учні 4-А та 4-Б класу кусали калиту та веселились на вечорницях разом з класоводами Андріюк Г.С. та Сич Л.А.

   

  08.01.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Всього новин: 122

Новини

  14.06.2023
  ЗВІТ ДИРЕКТОРА
  15.06.2023 року у нашому закладі освіти відбудеться звіт директора. Зустріч запланована на 10.00 в режимі онлайн. ...

Для контактів

Адреса: 22400, Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Незалежності, 22

Тел.: (04333)2-10-56

Email: kalinovka_school1@ukr.net

© 2010 Ліцей №1 Калинівської міської ради Вінницької області
Powered by: Likt WEB (0.0037 сек.)