Новини

 Дізнавайся про найголовніше першим!

  День здоров'я

  Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою у школі №1 учні 8-В класу з класним керівником Кікоть Л.Г. організували захід до Дня Здоров’я.  Учні повідомили присутнім багато цікавих фактів про здоров'я. А також провели вікторину між учнями 8-х класів. Захід не тільки збагатив дітей знаннями, а й дав змогу весело провести час!

   

   

  25.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  День книги

  Сьогодні, коли без Інтернету та цифрових технологій важко уявити собі життя та роботу, здається, що книга відступає на другий план. Але це зовсім не так. Книга була і залишається незамінним супутником людини, її мовчазним радником, всезнаючим помічником, невичерпним джерелом мудрості. Не випадково народ створив про книгу стільки прислів'їв:

  Книга вчить, як на світі жить.
  Хто багато читає, той багато знає.
  Читання — ось краще навчання.
  Книга допоможе в труді — виручить в біді.
  З книгою подружишся — розуму наберешся.

  Книга відіграє провідну роль у духовному розвитку кожного народу, поєднує цілі покоління людей.

  У школі №1 учні 6-В класу під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Жвавої А.В. організували захід, з метою відзначення Дня книги. Діти разом з учителем повідомили історію виникнення книг. Учні та вчителі школи мали змогу ознайомитись з виставкою книг. А також всі присутні спостерігали парад казкових героїв, відомих усім з дитинства.

     

  25.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  205 років від дня народження Тараса Шевченка

  Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов’ю… У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі? Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника… Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно. Повторюємо їх як завчену раз і назавжди інформацію, анітрохи не замислюючись над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?

  9 березня 2019 року Україна відзначила 205 років від дня народження Тараса Шевченка. Учителі і учні школи №1 м. Калинівки не могли залишитися осторонь цієї  події. З метою вшанування Кобзаря було проведено шевченківський тиждень. Серед проведених заходів були наступні: інформаційна хвилина "Вшановуємо пам'ять Кобзаря", конкурс читців поезій, відеореліз "Світова велич Шевченка", літеаратурно-читацька вікторина та багато інших цікавих заходів. Дякуємо за організацію  вчителям української мови та літератури Шамалюк О.Р., Зотіковій Т.П., Камлук В.І., Крот Л.П., Ставнійчук Н.В., Жвавій А.В., Глуханюк О.В.

   

   

   

   

   

   

  25.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  Фізичний КВК

  Фізика і гумор - здавалося б, несумісні речі. Але в школі №1 м. Калинівки учні намагалися довести протилежне і взяли участь у Фізичному КВК. Між собою змагалися учні 9-х класів. Та згадати фізику знадобилось і всьому залу.  Діти продемонстрували відмінні знання з фізики, а також  проявили себе творчо під час презентації конкурсу "Домашнє завдання".  Дякуємо організатору заходу - вчителю фізики Яворській А.А.

   

   

   

  26.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  21 лютого - Міжнародний день рідної мови

  За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи землі  відзначають Міжнародний  день  рідної  мови. Адже мова – це  той  інструмент, який єднає  націю,  народність, народ до єдиного цілого. Це великий  скарб, який треба шанувати, берегти  і  розумно  збагачувати.

  До святкування цього дня долучилися і учні та вчителі школи №1 м. Калинівки. Для учнів молодшої школи був організований перегляд мультфільму про рідну мову. Учні 5-6 класів взяли участь у квесті "У царстві рідної мов". Діти вирішували цікаві завдання на різних станціях, які знаходились в межах школи. Також 9-11 класи мали змогу відвідати турнір "До мови серцем пригорнись". На турнірі заглибитись і рідну мову довелось не лише учасникам, а й всьому залу. Дякуємо за організацію таких оригінальних конкурсів вчителям української мови: Шамалюк О.Р., Камлук В.І., Крот Л.П. та Ставнійчук Н.В.

   

    

   

   

  25.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

  20 лютого - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. Саме в цей день, 5 років тому, на Майдані Незалежності протистояння між українським народом і тодішнім режимом досягнуло свого піку. 20 лютого загинуло найбільше активістів Майдану.                                                                             

  З метою вшанування пам'яті загиблих в школі №1 м. Калинівки була проведена лінійка-реквієм. Зворушливий захід підготували учні 10-А класу з класним наставником Зотіковою Т.П.

   

   

  21.02.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Всього новин: 125

Новини

  04.06.2024
  Звіт директора 11.06.2024 о 10.00
  🔥🔥🔥🔥 Звіт директора відбудеться 11 червня о 10 год в режимі онлайн. Покликання на ...

Для контактів

Адреса: 22400, Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Незалежності, 22

Тел.: (04333)2-10-56

Email: kalinovka_school1@ukr.net

© 2010 Ліцей №1 Калинівської міської ради Вінницької області
Powered by: Likt WEB (0.0035 сек.)