Новини

 Дізнавайся про найголовніше першим!

  Виховний захід - літературно-музична композиція "Любов дає нам крила"

  20 листопада в загальносвітній школі 1-3 ступенів №1  м. Калинівки відбувся виховний захід, літературно-музична композиція "Любов дає нам крила", який підготували учні 11-А класу. Вчитель зарубіжної літератури Мукосєєва Л.О. разом з дітьми підготували зразки світової поезії про кохання. На заході прозвучали поезії: Ф. Петрарки, В. Шекспіра, Г. Гейне, Р. Рільке, О. Пушкіна,  В. Висоцького, Л. Костенко та ін. Бурхливими оплесками зал зустрічав осінній вальс у виконанні дівчаток та пісні сучасних авторів. З захопленням глядачі спостерігали за діалогом Ромео та Джульєтти, який прозвучав мовою оригіналу. Жоден із присутніх не залишився байдужим після зустрічі з мистецтвом слова!

   

   

  21.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день толерантності

  Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.  З метою відзначення Дня толерантності в ЗОШ №1 вібувся виховний захід під гаслом "Всі ми різні, всі ми рівні". Організували захід учні 8-А класу під кервництвом Коломієць Ольги Степанівни. Присутні мали нагоду дізнатися багато цікавої інформації про виникнення  та відзначення цього дня у різних країнах світу.  Захід був насичений художніми номерами, які закликали дітей бути толерантними у всіх відношеннях!

   

   

  20.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  День учнівського самоврядування

  З метою підвищення престижу професії педагога в очах підростаючого покоління та пропагування даної професії, у Загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1  відбувся День учнівського самоврядування, в ході якого  учні 9-11-х класів проводили уроки зі школярами. Тимчасовим директором  став президент школи Савельєв Максим. 

  Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням.  Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність. Для обміну враженнями і порадами учні збиралися на нараду.
  Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів». 

   

   

   

   

  20.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень образотворчого мистецтва

  З 11 по 15 листопада в ЗОШ №1 відбувся тиждень образотворчого мистецтва під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Молдован Людмили Євгорівни. Відкриття тижня  розпочалося виставкою дитячих малюнків "Чарівний світ казки". Також протягом тижня були організовані виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва Калинівщини. Відбувся майстер-клас з Петриківського розпису та виготовлення декоративних подарунків. А також, як підсумок тижня, 15.11, в актовій залі школи, пройшло талант-шоу серед учнів 7-х класів з образотворчого мистецтва. Всі учасники були активними і дружними, але перемогу в конкурсі отримав 7-А клас. 

   

   

   

  20.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  День протидії торгівлі людьми

  18 жовтня у загальноосвітній школі  1–3 ступенів №1 м. Калинівка пройшов День  протидії торгівлі людьми,  який відзначається у Європі саме сьогодні. Соціальним педагогом Синюшко Н. М.  та психологом школи Присяжнюк І. Ю. були підготовлені буклети, інформаційні стенди для учасників освітнього процесу «Збираєшся за кордон? Захисти себе!», «ЗМІ та Інтернет – простір для торгівлі людьми». Цікавою виявилась просвітницька акція,  проведена старшокласниками для мешканців нашої ОТГ. Учасники акції в ігровій формі змогли розвіяти міфи та стереотипи про жертви і ошуканих в злочинах, пов’язаних з торгівлею людьми.                                                               

  Лукіянчук М. І., заступник директора з ВР

   

   

   

   

  29.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Робота пришкільного табору

  «Заняття спортом – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості та гнучкості, а й виховання, в першу чергу, патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості у своїх силах, формування характеру, тож нехай ці змагання стануть демонстрацією високої майстерності, краси поєдинків та сили духу».

   

   

   

   

   

  22.06.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Всього новин: 122

Новини

  14.06.2023
  ЗВІТ ДИРЕКТОРА
  15.06.2023 року у нашому закладі освіти відбудеться звіт директора. Зустріч запланована на 10.00 в режимі онлайн. ...

Для контактів

Адреса: 22400, Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Незалежності, 22

Тел.: (04333)2-10-56

Email: kalinovka_school1@ukr.net

© 2010 Ліцей №1 Калинівської міської ради Вінницької області
Powered by: Likt WEB (0.0037 сек.)