Новини

 Дізнавайся про найголовніше першим!

  "Урок правового виховання" для учнів 10-11 класів

  В загальносвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки, 4 грудня, з метою підвищення рівня правової культури учнів, формування у них поваги до права, підвищення рівня обізнаності із діяльністю судових органів, а також побудови діалогу між судовою владою та суспільством проведено "Урок правового виховання" для учнів 10-11 класів. 

  На урок до школярів завітали керівник апарату суду Анатолій Дудар, заступник керівника апарату суду Альона Олексюк та консультант суду Олена Пророк.

   

   

  20.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній День боротьби зі СНІДом

  1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. 

  2 грудня в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки відбувся інформаційний день боротьби зі СНІДом. Учнівське самоврядування спільно з психологом провели інформаціну хвилинку серед учнів 8-11 класів "СНІД -загроза людству!". А також  перед школою організували просвітницький осередок, біля якого всі бажаючі могли ознайомитися з інформацією про ВІЛ/СНІД та отримати пам'ятку, як застерегти себе від цього страшного захворювання. В знак проінформованості перехожим вручали червону стрічку - символ боротьби зі СНІДом.
   
   
   
  03.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято ввічливості

  29 листопада в загальноосвітній школі №1 м. Калинівки відбулося Свято ввічливості. Своїми життєвими сценками діти  нагадали плядачам правила етичної поведінки в гостях, ознаки гостинності, правила поведінки в громадських місцях. На святі лунали вірші, пісні та приказки. А завершилося дійство показом мод! Захід організували учні 7-Г класу разом із класним керівником Яворською А.А. 

   

   

  03.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті жертв Голодомору

  Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

  26 листопада в загальносвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки  було проведено захід-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Організували захід учні 8-Б та 8-В класів разом із класними керівниками Крот Л.П. та Мазур І.О.
  Учні розповідали про страшну трагедію  з демонстрацією відеороликів та виставкою фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури, присвячених Голодомору 1932 – 1933 років. Кожен зміг відчути атмосферу того жаху, який пережили наші пращури, дізнатися про історичні факти, зокрема про невинних жертв геноциду. Все це викликало у дітей багато роздумів: про життя, про минуле, сьогодення і майбутнє.

   

   

  27.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч у літературній кав'ярні "Вічна мелодія любові"

  Часто важко відповісти на запитання, що таке любов, як зустріти справжнє взаємне кохання, у чому проявляється любов до Батьківщини, як своїми вчинками не засмутити, не образити найсвятішу людину - матір? Щоб розібратися в цих глибоких та дорослих питаннях, 22 листопада в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки відбулася зустріч у літературній кав'ярні під назвою "Вічна мелодія любові". Організували чудовий захід учні 11-Б класу разом із класним керівником Шамалюк Ольгою Ростиславівною. А допомагали  їм у пошуках представники літературного об'єднання "Калинове намисто": Поліна Голубенко, Марія Катічева та Вікторія Гребенюк. Під час заходу присутні мали можливість прослухати творчість поетів рідного краю, а також насолоджуватися піснями про сім'ю, кохання та рідну Україну у виконання учениць школи. Зачарував глядачів своїм виступом  танцювальний колектив "Квіточка". Без сумніву можна сказати, що організаторам вдалося  створити атмосферу любові, перенести всіх у світ поезії та здивувати гостей!

   

   

   

   

  24.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Відзначення Дня Гідності та Свободи

  21 листопада  в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівки учні долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи.  У школі відбувся зворушливий захід "Країна нескорених", який підготували учні  10-А та 10-Б класів класів разом із класними керівниками Климчук Н.І. та Надьожкіною Л.П.  Присутні мали можливість переглянути  відеоролики, що  відтворювали  хвилини  боротьби українського народу  за краще майбутнє і незалежність України, її гідність і свободу. Школярі присвятили загиблим героям чимало патріотичних пісень, декламуючи вірші очевидців Майдану  діти  зуміли своєю інтонацією та виразністю передати весь біль народу під час трагічних подій. Кульмінаційним моментом заходу стала інсценізована зустріч Сергія Нігояна та Героя Крут.  Учні віддали шану Героям Небесної Сотні хвилиною мовчання. На завершення діти виконали пісню «Заспіваймо пісню за Україну» і попросили мирного неба над головою і щасливого майбутнього для неньки України. Хай живе Україна! Слава Україні! Героям слава!

   

   

   

  23.11.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Всього новин: 122

Новини

  14.06.2023
  ЗВІТ ДИРЕКТОРА
  15.06.2023 року у нашому закладі освіти відбудеться звіт директора. Зустріч запланована на 10.00 в режимі онлайн. ...

Для контактів

Адреса: 22400, Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Незалежності, 22

Тел.: (04333)2-10-56

Email: kalinovka_school1@ukr.net

© 2010 Ліцей №1 Калинівської міської ради Вінницької області
Powered by: Likt WEB (0.0036 сек.)