Новини

 Дізнавайся про найголовніше першим!

  Гостинець захисникам

  Ми не забуваємо про наших бійців, які сумлінно захищають нашу землю на сході України, тому з  17.09. по 24.09.2018 у Калинівській ЗОШ 1-3 ступенів №1 пройшла акція « Гостинець солдату». Усі охочі могли взяти участь та підтримати воїнів-героїв АТО, передати їм частинку свого тепла, підтримки і віри.  Ця біда не залишила байдужими ні жодного учня нашої школи, ні наших односельців. Вже вкотре учні нашої школи надають допомогу в зону АТО. Учні, вчителі та батьки кожного класу приносили різні гостинці.  Звичайно , ця велика подяка, в першу чергу батькам . Ми знову показали, що готові й далі підтримувати мужніх охоронців нашої землі, що ми щирі патріоти своєї країни, що її доля нам не байдужа. Усі гостинці ми передамо нашим калинівським волонтерам, які відвезуть їх у зону АТО.  

  30.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день миру!

  У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…Саме тому  існує цей день –Міжнародний день миру.   Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. 

  Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього. У нашій школі теж відзначали Міжнародний день миру. На передньому дворі школи, учні молодших класів влаштували флешмоб, а саме виклали голуба, адже цей птах є символом миру.    

  30.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Перший дзвоник в школу кличе

  Початок нового навчального року здавалося б звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам'яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершини країни Знань. У цей день двері нашої  школи привітно відчинилися для маленьких першачків, класними керівниками яких стали Дубова І.В., Шепета Л.М., Хотян В.Л., Мельничук Л.П. 

  Адміністрація школи зробила все можливе, аби маленькі учні одразу влилися в колектив навчального закладу. Велику подяку потрібно висловити гостям свята, а саме начальнику калинівського відділу освіти Мацері Л.М., представнику міської ради Гаврилюк Н.О. та голові райдержадміністрації Гаврилюк В.О., які цього року прийшли привітати наших діток.

  Учні нашої школи радували всіх присутніх чудовими номерами, зокрема, виступом вокального колективу «Подільські зорі» , танцем під музику ”О.Е”, піснею у виконанні Зозулі О. та аніматорським виступом учнів 10 класу Фотіної Д. та Крота О. Ведучими цьогорічного свята були Калінчук А. та Заєць В.

  Тому з впевненістю можна сказати, що свято 1 вересня  цього року пройшло на ура!

  30.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Конкурс читців-декламаторів.

  23 березня 2018 р. у стінах нашої школи пройшов чудовий конкурс читців-декламаторів, підготовлений Шамалюк О.Р. Учні залюбки демонстрували свої акторські здібності та майстерно декламували твори різних авторів.

  28.03.2018 | Aдмін | Читати далі

  "Сучасні учні уміють робити все"

  Під таким гаслом 21 березня 2018 р. відбувся виховний захід, підготовлений учителями трудового навчання Береговою Г.М. та Молдован Л.Є.

  28.03.2018 | Aдмін | Читати далі

  Зіркова мрія

  Нещодавно відбувся обласний етап конкурсу "Зіркова мрія". Наші талановиті конкурсанти Оцевич Марина (художнє читання), Фотіна Дарина (художнє читання), Зозуля Олександра (вокал).

  12.02.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 «13» 14 15 16 17 18 19 20 21
  Всього новин: 122

Новини

  14.06.2023
  ЗВІТ ДИРЕКТОРА
  15.06.2023 року у нашому закладі освіти відбудеться звіт директора. Зустріч запланована на 10.00 в режимі онлайн. ...

Для контактів

Адреса: 22400, Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Незалежності, 22

Тел.: (04333)2-10-56

Email: kalinovka_school1@ukr.net

© 2010 Ліцей №1 Калинівської міської ради Вінницької області
Powered by: Likt WEB (0.0037 сек.)