Новини

 Дізнавайся про найголовніше першим!

  Вітаємо переможця!

  Педагогічний колектив ЗОШ 1-3 ступенів №1 міста Калинівки вітає колегу, учителя історії та правознавства Каракулю Ольгу Юріївну, за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі "Творча скарбничка - 2018" у номінації "Середня освіта. Демократичне громадянство в курсі правознавства".

  Творчих злетів, наснаги та нових досягень!

  06.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Вітаємо переможця!

  Вітаємо Квасницю Ірину Ігорівну, ученицю 11-Б класу, за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

  06.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Чужих дітей не буває!

  З метою популяризації теми «Всиновлення дітей», 28 вересня у нашій школі відбувся флешмоб «Самотній дитині по щасливій родині», в якому взяли активну участь учні 7-Г та 9-В класів. Для привернення уваги до проблеми учні 9-11 класів створили колажі, темою яких було всиновлення. Метою заходів є привернення уваги дорослого населення до дітей сиріт, які очікують на сім’ю.

  Подякувати учням за небайдужість та активну участь завітали гості зі служби у справах сім`ї та молоді.

   

  30.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Гостинець захисникам

  Ми не забуваємо про наших бійців, які сумлінно захищають нашу землю на сході України, тому з  17.09. по 24.09.2018 у Калинівській ЗОШ 1-3 ступенів №1 пройшла акція « Гостинець солдату». Усі охочі могли взяти участь та підтримати воїнів-героїв АТО, передати їм частинку свого тепла, підтримки і віри.  Ця біда не залишила байдужими ні жодного учня нашої школи, ні наших односельців. Вже вкотре учні нашої школи надають допомогу в зону АТО. Учні, вчителі та батьки кожного класу приносили різні гостинці.  Звичайно , ця велика подяка, в першу чергу батькам . Ми знову показали, що готові й далі підтримувати мужніх охоронців нашої землі, що ми щирі патріоти своєї країни, що її доля нам не байдужа. Усі гостинці ми передамо нашим калинівським волонтерам, які відвезуть їх у зону АТО.  

  30.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день миру!

  У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…Саме тому  існує цей день –Міжнародний день миру.   Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. 

  Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього. У нашій школі теж відзначали Міжнародний день миру. На передньому дворі школи, учні молодших класів влаштували флешмоб, а саме виклали голуба, адже цей птах є символом миру.    

  30.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Перший дзвоник в школу кличе

  Початок нового навчального року здавалося б звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам'яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершини країни Знань. У цей день двері нашої  школи привітно відчинилися для маленьких першачків, класними керівниками яких стали Дубова І.В., Шепета Л.М., Хотян В.Л., Мельничук Л.П. 

  Адміністрація школи зробила все можливе, аби маленькі учні одразу влилися в колектив навчального закладу. Велику подяку потрібно висловити гостям свята, а саме начальнику калинівського відділу освіти Мацері Л.М., представнику міської ради Гаврилюк Н.О. та голові райдержадміністрації Гаврилюк В.О., які цього року прийшли привітати наших діток.

  Учні нашої школи радували всіх присутніх чудовими номерами, зокрема, виступом вокального колективу «Подільські зорі» , танцем під музику ”О.Е”, піснею у виконанні Зозулі О. та аніматорським виступом учнів 10 класу Фотіної Д. та Крота О. Ведучими цьогорічного свята були Калінчук А. та Заєць В.

  Тому з впевненістю можна сказати, що свято 1 вересня  цього року пройшло на ура!

  30.10.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 «13» 14 15 16 17 18 19 20 21
  Всього новин: 125

Новини

  04.06.2024
  Звіт директора 11.06.2024 о 10.00
  🔥🔥🔥🔥 Звіт директора відбудеться 11 червня о 10 год в режимі онлайн. Покликання на ...

Для контактів

Адреса: 22400, Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Незалежності, 22

Тел.: (04333)2-10-56

Email: kalinovka_school1@ukr.net

© 2010 Ліцей №1 Калинівської міської ради Вінницької області
Powered by: Likt WEB (0.0036 сек.)