Новини

 Дізнавайся про найголовніше першим!

  "Урок милосердя"

  Напередодні Нового року і Різдвяних свят хочеться більше вірити у новорічну добру казку та різдвяне милосердя. Ще змалечку у дитяче серденько засівається людяність та доброта, які мають проростати добром та милосердям до інших. І так важливо не втратити оте зерно доброти, навчитися бути доброзичливим  до інших. "Сій добро! Добро повертається сторицею!" - саме під таким гаслом серед учнів 4-х класів загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 соціальним педагогом Синюшко Н.М. підготовлено та проведено  "Урок милосердя" з використанням казок народів світу, елементів творчості.
   
   
  03.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день чаю

  Цікаво і пізнавально провели Міжнародний день чаю учні 2-Г класу загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка разом зі своєю вчителькою Іриною Марчук. Діти познайомились з різними видами чаю, його походженням, смаковими і лікарськими властивостями, навчилися правильно сервірувати стіл і приймати гостей. А в кінці свята ще поласували солодощами з запашним чаєм!

   

   

   

  03.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  "100 днів у школі"

  Здається, зовсім нещодавно прозвучав перший дзвоник для першокласників, але вже пройшли місяці напруженої та насиченої праці і з малят-дошкільнят вони перетворилися у здібних, серйозних учнів.
  З метою виховання в учнів почуття гордості за звання школяра, розвитку інтересу до знань 09 грудня для учнів 1-І класу, які навчаються за проєктом "Інтелект України" , загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка було проведено свято "100 днів у школі".
  Учні разом з вчителькою Оксаною Пискун підготували пісні, вірші, жарти зі шкільного життя; продемонстрували свої знання з математики, української мови, "Я пізнаю світ"; дали урочисту обіцянку бути сумлінними, працьовитими і старанними. 
  Тепер вони по праву можуть вважатися гідними членами великої шкільної родини.
   
   
   
  03.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  Патріотичний квест "Україна різноманітна"

  Цікавий інтерактивний патріотичний  квест "Україна різноманітна" відбувся 09.12.2020 р. в актовій залі загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1. Підготувала і провела його вчителька початкових класів Лариса Шепета разом зі своїми вихованцями - учнями 3-В класу. Діти дізналися багато нового про рослини - символи України, їх лікарські властивості, власноруч виготовили віночки, склали пазли з зображенням квітів. Цікавим і захоплюючим був танок з цеглинками "LEGO", адже учні 3 класу є першими, хто навчається за програмою НУШ. Після квесту на всіх чекав солодкий сюрприз.

   

   

   

  16.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Математичний КВК

  Математика - цариця наук! Її улюблениця - істина, її вбрання - простота і ясність. Палац цієї володарки оточено тернистими заростями і, щоб досягти його, кожному доводиться пробиратися крізь хащі!. У своїх математичних знаннях мали змогу позмагатися учні 4-В та 4-Г класів загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка у "Математичному КВК", який підготували для учнів їх класоводи Оксана Наумець та Жанна Паламарчук. І хоч боротьба між командами "Розумних" і "Кмітливих" була запеклою, але перемогла ДРУЖБА!!!

   

   

   

   

   

   

  16.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Шкільний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу "Новорічна композиція"

  Новий рік - найулюбленіше свято кожного з нас. Однак він, як ніяке інше , потребує неабиякої підготовки. Напередодні Нового року кожен хоче прикрасити свою оселю так, щоб в ній оселився святковий настрій.

  З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, формуванню практичних умінь та навичок учнів щодо виготовлення новорічно-різдвяних композицій у загальноосвітній школі 1-3  ступенів N1 м. Калинівка відбувся шкільний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція» за наступними номінаціями: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, сюжетна композиція, новорічний вінок, новорічна картина чи колаж, новорічний подарунок.

    

   

   

   

  16.12.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Всього новин: 122

Новини

  14.06.2023
  ЗВІТ ДИРЕКТОРА
  15.06.2023 року у нашому закладі освіти відбудеться звіт директора. Зустріч запланована на 10.00 в режимі онлайн. ...

Для контактів

Адреса: 22400, Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Незалежності, 22

Тел.: (04333)2-10-56

Email: kalinovka_school1@ukr.net

© 2010 Ліцей №1 Калинівської міської ради Вінницької області
Powered by: Likt WEB (0.0034 сек.)