Новини

 Дізнавайся про найголовніше першим!

  Тиждень правових знань

  З 14 по 18 грудня в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівка пройшов Тиждень правових знань, в рамках якого класними керівниками та вчителем правознавства Світланою Рудзевич проведено: конкурс малюнків і плакаті "Право в моєму житті" (7-9 класи); вікторину "Права дитини" (5-8 класи); правовий дайджест "Розвиток права в Запорізькій Січі"( 9-ті класи); інформаційно-правову хвилинку "Конвенція ООН про права дитини"; казкову екскурсію у світ права (5-6 класи); правовий практикум "Розв'язування правових задач" (9-ті класи); інсценізацію "Суд над Злом і Невихованістю". Заступником директора з виховної роботи Наталією Бондар організовано зустріч учнів 9-х класів з керівником апарату Калинівського районного суду Анатолієм Дударем та його заступником Оленою Олексюк на тему "Світ юридичних професій".

  "Незнання законів не звільняє вас від відповідальності!"- наголосив працівник суду учням.

   

   

   

  03.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Святого Миколая

  День Святого Миколая, найулюбленіше свято української дітвори. Увесь рік малята з нетерпінням чекають цього казкового свята, намагаючись бути якомога чемнішими, старанно вчитися, допомагати батькам та робити багато інших добрих справ, за які й очікують дарунків від Чудотворця.

  І ось настала ця чарівна мить!!!!

  До малечі загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка навідався Святий Миколай. Діти схвильовано чекали своєї черги, щоб підійти до Миколая, розказати віршика чи проспівати пісеньку, розповісти про свої хороші справи та дати обіцянку бути слухняними на наступний рік. А учні 2-Б, 2-В та 2-І класів зі своїми вчителями Галиною Андріюк, Оксаною Сивак, Аллою Сеник розіграли ціле миколаївське дійство.

  Радість, щирий дитячий сміх та позитивні емоції витали цього дня в навчальному закладі. Малята повертались додому усміхнені та щасливі, зі словами вдячності, тримаючи в руках солодкі подарунки, подаровані Святим Миколаєм- добрим чарівником, яким для діток в цей день став народний депутат Петро Юрчишин.

   

   

   

  03.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  Свято Андрія Первозванного

  Вишиванка - це не просто декорований хрестиком чи гладдю одяг. Це оберіг кожного українця, код нації, символ роду і народу. Вишиванка - це Україна, це мама, це кохана. 
  Вишиванки учнів 3-І  класу загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка, вишиті руками мам, прикрашають, зігрівають і звеселяють маленьких школярів. Про мам, бабусь та їхні вишиванки дітки співали пісні та декламували вірші під час класного заходу "Моя вишиванка". Серед діток і їхня вчителька Леся Мельничук в яскравій вишиванці, чарівному намисті та з сяючою усмішкою на устах. Вона вчить діток любити свою Україну, цінувати її звичаї та традиції. 
  Вивчають українські обряди і учні 3-А та 3-Б класів зі своїми вчителями Іриною Дубовою та Валентиною Хотян. На свято Андрія Первозванного вони весело змагалися в кусанні сонцесяйної калити. А хто не встиг вкусити - посмакував сметанкою. Також дівчатка не забули про Андріївські ворожіння. І хоч, поки що, вони були невдалими та в майбутньому у кожної з дівчаток буде щаслива доля!!!
   
   
   
   
  03.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  "Урок милосердя"

  Напередодні Нового року і Різдвяних свят хочеться більше вірити у новорічну добру казку та різдвяне милосердя. Ще змалечку у дитяче серденько засівається людяність та доброта, які мають проростати добром та милосердям до інших. І так важливо не втратити оте зерно доброти, навчитися бути доброзичливим  до інших. "Сій добро! Добро повертається сторицею!" - саме під таким гаслом серед учнів 4-х класів загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 соціальним педагогом Синюшко Н.М. підготовлено та проведено  "Урок милосердя" з використанням казок народів світу, елементів творчості.
   
   
  03.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день чаю

  Цікаво і пізнавально провели Міжнародний день чаю учні 2-Г класу загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка разом зі своєю вчителькою Іриною Марчук. Діти познайомились з різними видами чаю, його походженням, смаковими і лікарськими властивостями, навчилися правильно сервірувати стіл і приймати гостей. А в кінці свята ще поласували солодощами з запашним чаєм!

   

   

   

  03.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  "100 днів у школі"

  Здається, зовсім нещодавно прозвучав перший дзвоник для першокласників, але вже пройшли місяці напруженої та насиченої праці і з малят-дошкільнят вони перетворилися у здібних, серйозних учнів.
  З метою виховання в учнів почуття гордості за звання школяра, розвитку інтересу до знань 09 грудня для учнів 1-І класу, які навчаються за проєктом "Інтелект України" , загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка було проведено свято "100 днів у школі".
  Учні разом з вчителькою Оксаною Пискун підготували пісні, вірші, жарти зі шкільного життя; продемонстрували свої знання з математики, української мови, "Я пізнаю світ"; дали урочисту обіцянку бути сумлінними, працьовитими і старанними. 
  Тепер вони по праву можуть вважатися гідними членами великої шкільної родини.
   
   
   
  03.01.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Всього новин: 125

Новини

  04.06.2024
  Звіт директора 11.06.2024 о 10.00
  🔥🔥🔥🔥 Звіт директора відбудеться 11 червня о 10 год в режимі онлайн. Покликання на ...

Для контактів

Адреса: 22400, Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Незалежності, 22

Тел.: (04333)2-10-56

Email: kalinovka_school1@ukr.net

© 2010 Ліцей №1 Калинівської міської ради Вінницької області
Powered by: Likt WEB (0.0039 сек.)